Brightwell FlorinBacter 7 250ml

Kód: 5841
Neohodnoceno
Značka: Brightwell
350 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Brightwell FlorinBacter 7 je kompletní biokultura pro všechny sladkovodní krevety a sladkovodní ryby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brightwell FlorinBacter 7 je kompletní biokultura pro všechny sladkovodní krevety a sladkovodní ryby.

Hlavní vlastnosti

  • Bez obsahu mědi a bezpečné pro krevety.
  • Suspenze nepatogenních aerobních a anaerobních mikrobů, jakož i přírodních enzymů, speciálně navržených k vytvoření biologické filtrace v nových akváriích a ke zvýšení rychlosti nitrifikace, denitrifikace a degradace organického odpadu prostřednictvím úplné remineralizace živin.
  • Speciálně vyvinutý pro použití v krevetkáriích
  • Obzvláště užitečné ve sladkovodních akváriích s vysokou hustotou populace krevet nebo ryb.

Hlavní výhody:

1. Redukce organických sloučenin na živiny, které podporují růst rostlin.
2. Zvýšená čirost vody.
3. Snížený zápach akvária.
4. Rychlá redukce organického uhlíku, amoniaku, dusitanů, dusičnanů a fosforečnanů.
5. Trávení nesnědené/nestrávené potravy, výkalů, detritu a jiného latentního organického materiálu, výsledkem čehož je čistší a zdravější substrát akvária (bez nutnosti fyzického čištění nebo narušování substrátu).
6. Výrazně snížená produkce sirovodíku.
7. Zvýšení koncentrace rozpuštěného kyslíku.
8. Omezuje dostupnost již existujícího fosfátu pro nežádoucí formy řas a sinic.

Dodává se ve stavu pozastavené animace pro maximální životnost.. Navrženo s využitím rozsáhlých údajů sestavených mikrobiology.

Informace o produktu

Koncentrace rozpuštěných a částicových organických materiálů v jakémkoli vodním prostředí může mít významný vliv na celkový vzhled i na zdraví organismů, které se v něm nacházejí. Prostředí s relativně nízkým obsahem živin se vyznačuje vysokou čistotou vody, nedostatkem nepříjemných zápachů a absencí mikrořas a sinic; je to kolektivní důsledek nedostatku dostupného odpadu na bázi dusíku, fosforu a uhlíku. Akvária, která jsou relativně bohatá na dostupné živiny, mají vlastnosti opačné, než je uvedeno výše, a obvykle nejsou žádoucí kvůli výslednému vzhledu systému a potížím s udržováním zdravých obyvatel akvária.

Brightwell Aquatics Shrimp FlorinBacter7 je selektivní komplex mimořádně účinných mikrobů a enzymů, který rychle snižuje koncentrace organického dusíku, amoniaku, dusitanů, dusičnanů, fosforečnanů a organického uhlíku ve sladkovodních ekosystémech, což vede k výrazu; lepší kvalita vody obvykle vede ke zdravějším obyvatelům akvária.

Použití ShrimpFlorinBacter7 nezmírňuje požadavek na pravidelnou částečnou výměnu vody, která pomáhá udržovat správnou koncentraci prvků, které jsou životně důležité pro dlouhodobé zdraví a přežití obyvatel akvária. Žádný produkt, bez ohledu na nesmyslná marketingová tvrzení výrobce, to nedokáže. Akvárium je živý ekosystém a vyžaduje náležitou péči ze strany akvaristy; pravidelná částečná výměna vody tvoří velkou část této péče.

Návod k použití

Před použitím produkt dobře protřepejte. Před přidáním do akvária smíchejte příslušné množství ShrimpFlorinBacter7 (viz níže) s 250 ml (~8 fl. oz.) akvarijní vody v čisté nádobě.

Předávkování ShrimpFlorinBacter7 výrazně nezvýší účinnost produktu, ani rychlost, s jakou způsobuje změny v akváriích. Následující doporučení vycházejí z rozsáhlého testování a přinesou nejlepší výsledky ve většině akvárií.

Akvária se středním až vysokým obsahem živin nebo nasazování biologické filtrace v nových akváriích: Pro efektivní snížení koncentrace dostupných živin a odpadního materiálu ve všech sladkovodních akváriích přidejte 6 ml (3 pumpy, jsou-li vybaveny pumpou) produktu na 35 litrů akvarijní vody denně během prvních dvou týdnů používání; vliv, který má Shrimp FlorinBacter7 na akvárium, je nejzřetelnější v tomto období. Po přidání do akvárií vypněte UV sterilizaci a/nebo ozonizaci na dobu 4 hodin. Znatelný rozdíl v čirosti vody je obvykle patrný do 30 minut po podání. Postupujte podle stejných pokynů pro založení nového akvária. Potom přejděte na dávkování s nízkým obsahem živin (níže).

Stabilní systémy s nízkým obsahem živin: Pro udržení nízké koncentrace dostupných živin ve sladkovodních akváriích přidejte 2 ml (1 pumpa, je-li vybavena pumpou, nebo 2 závity na uzávěru) produktu na 30 litrů akvarijní vody jednou nebo dvakrát týdně. Nejlepší je nechat UV sterilizaci a/nebo ozonizaci vypnutou po dobu 4 hodin po přidání do akvária

Skladování: Přestože produkt nevyžaduje chlazení a může vydržet skladování při pokojové teplotě, pro nejlepší životnost a nejvyšší účinnost uchovávejte v chladničce při teplotě 10 stupňů C. Nezmrazujte!

Doplňkové parametry

Kategorie: Úprava vody
Velikost balení: Celé balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: