Dennerle Shrimp King Protein 45 g

Kód: 102
Neohodnoceno
Značka: Dennerle
365 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Shrimp King Protein jsou potravinové tyčinky pro cílené doplnění vysoce kvalitních bílkovin a esenciálních aminokyselin. Obsah bílkovin je až 42,2 %. Krevetky je potřebují v období dospívání a páření. Slouží nejen na zpestření stravy, ale pomáhají i při množení druhů, které jsou na obsah bílkovin ve stravě náročnější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo tvoří ve vodě stabilní tyčinky vyrobené ze 100% přírodních ingrediencí pro cílené doplnění bílkovin. Tyto proteiny a esenciální aminokyseliny z několika významných vodních živočichů (dafnií, bezskořápkových vajíček artemie, krevet a slávky zelenoústé) vykazují optimální nutriční složení.

Klesající, ve vodě stabilní plátky ze 100% přírodních surovin. Krmivo se zvýšeným podílem proteinů (42,2 %) a cenných aminokyselin pro zdravé a nádherně zbarvené krevetky. Krmivo neobsahuje umělá barviva, konzervační látky ani rybí moučku.

Složení: Mořská řasa, krevety, celozrnná moučka, gamarus, dýně, pšeničné proteiny, dafnie, bezskořápková vajíčka artemie, lístky břízy, slávka zelenoústá, kvasnice, kůra břízy, rozmarýn.

Doporučené dávkování: 1-3 krát týdně 1 plátek na 20 krevet.

Zbytky krmiva je třeba odstranit po 24 hodinách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Celé balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: