Dennerle Shrimp King Protein 4g (Vzorek)

Kód: 506
3 hodnocení
Značka: Dennerle
50 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Shrimp King Protein jsou potravinové tyčinky pro cílené doplnění vysoce kvalitních bílkovin a esenciálních aminokyselin. Obsah bílkovin je až 42,2%. Krevetky je potřebují v období dospívání a páření. Slouží nejen na zpestření stravy, ale pomáhá i při množení druhů, které jsou na obsah bílkovin ve stravě náročnější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo tvoří ve vodě stabilní tyčinky vyrobené ze 100% přírodních ingrediencí pro cílené doplnění bílkovin. Tyto proteiny a esenciální aminokyseliny z několika významných vodních živočichů (dafnií, odškrupinkovaných vajíček artemie, krevet a slávky zelenoústé) vykazují optimální nutriční složení.

Klesající, ve vodě stabilní plátky z 100% přírodních surovin. Krmivo se zvýšeným podílem proteinů (42,2%) a cenných aminokyselin pro zdravé a nádherně zbarvené krevetky. Krmivo neobsahuje umělá barviva, konzervační látky ani rybí moučku.

Složení: Mořská řasa, krevety celozrnná moučka, gamarus, dýně, pšeničné proteiny, dafnie, odškrupinkované vajíčka artemie, lístky břízy, slávka zelenoústá, kvasnice, kůra břízy, rozmarýn.

Doporučené dávkování: 1-3 krát týdně 1 plátek na 20 krevet. Zbytky krmiva je třeba odstranit po 24 hodinách.

Velikost balení

4 gramy. Vzorek krmiva zasíláme v průhledných opakovaně uzavíratelných obalech

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzorky
Velikost balení: Vzorek 4g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: