GlasGarten Bacter AE 70g

Kód: 373
3 hodnocení
Značka: GlasGarten
310 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

GlasGarten Bacter AE je mikroprášek dodávající do akvária důležité mikroorganismy, aminokyseliny a enzymy.

Zlepšuje kvalitu vody a podporuje tvorbu biofilmu, který je důležitým zdrojem bílkovin pro krevetky a zejména pro jejich mláďata. GlasGarten Bacter AE nemění parametry vody v akváriu a poskytuje stále krmivo pro všechny krevetky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GlasGarten Bacter AE

je mikroprášek dodávající do akvária důležité mikroorganismy, aminokyseliny a enzymy. Zlepšuje kvalitu vody a podporuje tvorbu biofilmu, který je důležitým zdrojem bílkovin pro krevety a jejich mláďata. Probiotické bakterie v něm obsažené navíc podporují trávení.

Bakteriální kultury obsažené v tomto mikroprášku jsou ve stavu jaké si hibernace a jejich aktivita se nastartuje při kontaktu s vodou. Odstraňují z vody odpadní látky a napomáhají vytvoření zdravé mikroklimatu v akváriu. GlasGarten Bacter AE celkově zlepšuje kvalitu vody, snižuje množství odpadních látek a pomáhá při rozkladu amoniaku. Díky prospěšným bakteriím napomáhá nastolit biologickou rovnováhu v každém akváriu.

Doporučené dávkování (na každých cca 120 litrů):
• při nízké hustotě osazení: 1x denně 1/2 odměrky *
• při normální hustotě: 1x denně 1 odměrka *
• při vysoké hustotě osazení: 2x denně 1 odměrka *
První týden doporučujeme začít s poloviční dávkou.
* 1 odměrka odpovídá přibližně 0,5 g

Složení: aminokyseliny, polysacharidy, xylanáza, glukanáza, amyláza, proteáza, hemiceluláza, Bacillus subtilis, Pediococcus acidilactici (Lactobacillus)

Obsah: 70g, balení obsahuje odměrku

Vyrobeno v Německu

GlasGarten je soukromá značka známých chovatelů krevet z Hamburgu, bratrů Logemannovcov. Pod touto značkou se nabízí mnoho skvělých produktů na chov trpasličích krevet a jiných bezobratlých, a také na aquascaping. Patří sem především různé druhy krmiv, ale také bakteriální přísady a kondicionéry vody. Pro rostlinné akvária a aquascaping jsou obzvláště zajímavé substráty Environment Soil a nádrže z bílého skla GlasGarten.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Celé balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: