GlasGarten Crispy Caves - Velikost S 3ks

Kód: 5440
Neohodnoceno
Značka: GlasGarten
155 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

GlasGarten Cripsy Caves se skládají z velké části z dřevěných vláken (celulózy), hlíny a listů, které se obvykle nacházejí v přirozených stanovištích zvířat a jsou požívány ve velkých množstvích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GlasGarten Cripsy Caves se skládají z velké části z dřevěných vláken (celulózy), hlíny a listů, které se obvykle nacházejí v přirozených stanovištích zvířat a jsou požívány ve velkých množstvích. Živiny, jako jsou řasy a bakterie, se přijímají s takovou vlákninou, která se usazuje jako biofilm na površích a tvoří základ potravy. Crispy Caves jsou proto perfektním doplňkem k pravidelnému krmení základním krmivem, zůstávají rozměrově stabilní ve vodě a živiny se musí aktivně strouhat s objemovým krmivem, což odpovídá přirozenému stravovacímu chování zvířat. Menší živočichové mohou vejít do jeskyně a v klidu se najíst zevnitř stěny jeskyně.

Jedlé jeskyně / trubky Crispy Caves jsou ideální pro...
• krevety
• sumec
• šneci
• krabi
• suchozemské kraby

Při doporučeném množství krmiva (viz níže) křupavé jeskyně GlasGarten neznečišťují vodu a mohou zůstat v akváriu, dokud se zcela nesnědí.
Vizuálně připomínají dřevo nebo kůru a nabízejí tak velmi přirozenou dekoraci v akváriu nebo paludáriu. Doporučuje se také jako dovolenkové nebo dovolenkové jídlo.

Jedlé jeskyně Crispy Caves sestávají ze 100% přírodních ingrediencí

Doporučené dávkování
velikost S : V závislosti na počtu zvířátek 1 až max. 3 jeskyně na 30 litrů akvarijní vody. Nové nory přidávejte nejdříve, když jsou předchozí již většinou sežrány.
Velikost M : V závislosti na počtu zvířátek 1 až max. 3 jeskyně na 60 litrů akvarijní vody. Nové nory přidávejte nejdříve, když jsou předchozí již většinou sežrány.

Složení
Dřevěná vlákna (celulóza), jíl, listy vlašských ořechů, rostlinný bílkovinný extrakt, řasy, obilí, minerály

Rozměry velikost S
vnější průměr cca. 1,4 cm
vnitřní průměr cca. 1,0 cm
délka cca. 4,5 cm

Rozměry velikost M
vnější průměr cca. 1,8 cm
vnitřní průměr cca. 1,4 cm
délka cca. 5,5 cm

Vyrobeno v Německu

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Celé balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: