NatureHolic Babyfeed - Krmivo pro mláďata krevet 30g

Kód: 3913
Neohodnoceno
Značka: NatureHolic
200 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Po vylíhnutí procházejí mladé krevety velmi kritickou fází. V prvních dnech života jsou silně vázány na místo vylíhnutí. Díky tomuto sedavému způsobu života jsou téměř naprosto závislé na potravě, která se k nim dostane. V prvních dnech se krevety často svlékají, a to až dvakrát nebo třikrát denně, v závislosti na teplotě. Výměna krunýře je mimořádně namáhavá, a proto mají mladé krevetky výrazně zvýšenou potřebu energie. Natureholic Babyfeed poskytuje mladým krevetkám všechny živiny, které potřebují k tomu, aby překonaly tuto choulostivou fázi života. Jemné částečky mikromletého krmiva Natureholic Babyfeed se spolehlivě dostanou do všech částí akvária, takže potravou je zásobeno každé mláďátko krevet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Natureholic Babyfeed je vysoce kvalitní a biologicky hodnotné, mikrojemně mleté ​​práškové krmivo s krillem, kapustou, spirulinou, moringou a acai a speciální směsí organických minerálních sloučenin, které jsou okamžitě biologicky dostupné. Díky jemné konzistenci je krmivo rovnoměrně rozloženo po celém akváriu a je tedy dostupné i pro mláďata krevet, která se zdržují jen na určitém místě.

Krmivo není vyrobeno z podřadné živočišné moučky a rybí moučky

Potřebné bílkoviny pocházejí z bezobratlých a mikroorganismů, z řas a rostlin. Výsledkem je, že obsahuje nejen nutričně prospěšný chitin, který je obzvláště důležitý pro mladé krevetky, protože ze začátku svého života svlékají krunýř každý den nebo dokonce několikrát denně a potřebují chitin ke stavbě svého krunýře, ale také hormon lína a růstový hormon. ekdyson. Ekdyson přidaný prostřednictvím krmiva může mít velmi pozitivní vliv na růst a svlékání mláďat krevet. Námi používaná směs pivovarských kvasnic a obilovin je bohatá na nukleotidy (tj stavební kameny nukleových kyselin) a fosfolipid lecitin. Kapusta a spirulina, moringa a acai zajišťují přirozený přísun vitamínů, minerálů a druhotných rostlinných látek.

Pro Natureholic Babyfeed je použita speciální směs stopových prvků a vitamínů, které jsou biologicky dostupné. Organické minerální sloučeniny, které jsou obsaženy v krmivu jsou organismu přímo dostupné jako stavební látky.

Složení

Zelenina (včetně 3 % Moringa oleifera, 4 % kapusty), hmyz (15 % larev Hermetia), měkkýši a korýši (včetně 13 % krevet, 5 % krill), bakteriální protein z Corynebacterium glutamicum, rostlinné bílkovinné extrakty, oleje a tuky, Řasy (5% Chlorella, 3% Spirulina platensis), kvasinky (včetně 0,15% manánových oligosacharidů, 0,05% beta-glukanů), bylinky

Doplňky stravy na kg krmiva
Vitamin A 20000 IU, vitamín D3 (E671) 1500 IU, vitamín C (askorbylmonofosfát, sodná sůl vápenatá) 150mg; Měď (síran měďnatý, pentahydrát) 3 mg, železo (síran železnatý, monohydrát) 24 mg, jód (jodid draselný) 0,3 mg, mangan (oxid manganatý) 31 mg, selen (seleničitan sodný) 0,1 mg, zinek ( oxid zinečnatý) 30 mg; Senzorické přísady: barviva

Dávkování

Doporučujeme použít speciální krmnou pipetu se směsí krmiva a trochou akvarijní vody, která se může záměrně přidat do mechu, kde se mláďata zdržují nejčastěji.

Krmte 1-2 krát týdně tolik, kolik zvířata dokáží zkonzumovat za pár minut.

Balení

30g

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Celé balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: