NatureHolic Nanofeed - Krmivo pro malé rybky 4g (Vzorek)

Kód: 3930
Neohodnoceno
Značka: NatureHolic
50 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
8.12.2023

Nanokrmivo NatureHolic Nanofeed pro malé okrasné rybky je určeno pro dobrý růst se speciálními komplexy účinných látek NatureHolic pro zdraví a pohodu. Zvláštností je jemná konzistence krmiva, která vyhovuje přirozenému způsobu přijímání potravy nano rybkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemnozrnné krmivo NatureHolic Nanofeed je vhodné pro všechny mikroryby a nanoryby a je vhodné i jako odchovné krmivo pro větší plůdky. Nanofeed je velmi bohatý na růst podporující nukleotidy, aminokyseliny, peptidy a vysoce kvalitní oleje. Formát granulí 0,2 mm dokážou výborně vstřebat všechny drobné druhy ryb i potěr od 4. týdne života.

Profesionální krmivo NatureHolic Nanofeed je základním krmivem pro všechny malé akvarijní rybičky. Toto mini krmivo pro ryby a odchov je jemný měkký granulát, který díky své jemnosti připomíná konzistenci malých korýšů a larev hmyzu a chrání citlivé tlamy nano ryb a plůdku před mikroúrazy.

Živiny jsou v krmivu vyváženy a připraveny tak, aby byly lehce stravitelné, takže ryby nevylučují mnoho živin výkaly. Tím se zabrání zakalení vody v důsledku přebytečných živin ve vodě v akváriu.

Speciální inovace NatureHolic

Komplex NH Immun+ speciálně vyvinutý pro krmivo NatureHolic Chichfeed. je založen na rostlinných látkách a látkách s prebiotickým účinkem, které dokáží posílit imunitní systém okrasných ryb v akváriu. Zejména výtažky z česneku působí na posílení imunity a chrání i před parazity.

Vysoce účinná přísada NH Color + která se spoléhá na 5 různých zesilovačů barev: beta-karoten, lutein, zeaxantin, lykopen a astaxantin. Karotenoidy přispívají k dobrému vývoji barvy a mohou dokonce posílit imunitní systém a podporovat rozmnožování akvarijních ryb.

Komplex NH Energy+, tvořený speciálními aminokyselinami a jejich deriváty, přispívá s L-karnitinem nebo kyselinou gama-aminomáslovou k výraznému zlepšení kondice, jakož i lepšímu a zdravějšímu růstu akvarijních ryb. Tyto pozitivní účinky se již odedávna využívají v akvakultuře a nyní je najdeme iu okrasných ryb v akváriu.

Komplex NH Fulvin+ obsahuje huminovou látku fulvic acid nebo fulvic acid. Kromě transportu vitamínů, stopových prvků a minerálů dokážou fulvíny také vázat škodliviny a brzdit růst bakterií, což má pozitivní vliv na zdravé trávení a silný imunitní systém. Očekávaná délka života ryb se může zvýšit, protože mohou lépe absorbovat živiny.

Složení

rybí moučka, rostlinné bílkovinné extrakty, rybí olej (zdroj Omega 3), vedlejší rostlinné produkty, rybí tuk (zdroj Omega 3), beta-glukany
Analytické složky: hrubý protein 55%, hrubý tuk 17%, hrubý popel 9%, hrubá vláknina 1%

Výživové doplňky na 1 kg krmiva
Vitamíny : vitamín A 25 000 mj, vitamín D 2 200 mj, vitamín E 400 mg, vitamín C 1 000 mg/kg

Analytické složení
hrubý protein 43%, hrubý tuk 13%, hrubý popel 7%, hrubá vláknina 1%

Dávkování
Krmte několikrát denně malým množstvím, které ryby snědí do několika minut. Je lepší krmit několikrát denně a v menším množství.

Balení

4g

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro ryby
Velikost balení: Vzorek 4g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: