NatureHolic YoungFeed - Krmivo pro Odchovy 4g (Vzorek)

Kód: 3921
Neohodnoceno
Značka: NatureHolic
50 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.3.2024

NatureHolic Youngfeed je perfektní startovací krmivo pro mladé rybky a pro larvy všech okrasných ryb v akváriu. Cenné přísady v tomto práškovém krmivu zajišťují zdravý růst, vývoj skvělých barev a dobrý imunitní systém. Speciálně vyvinuté komplexy účinných látek NatureHolic poskytují mladým rybkám vše, co potřebují. U odchovného krmiva NatureHolic se dbalo i na měkký charakter částeček potravy, aby ani ti nejmenší nebyli vystaveni riziku poranění tvrdými zrnky potravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NatureHolic Youngfeed je zdravé, mikrojemně mleté ​​krmivo pro odchov mladých ryb všech druhů okrasných ryb. Jemné práškové krmivo obsahuje pečlivě vybrané bylinky a bylinné oleje jako přísady pro zdravý růst, které zároveň mohou zvýšit odolnost rybího potěru. Toto práškové krmivo je atraktivní pro mladé ryby svou dobrou chutí a jemnou měkkou konzistencí.

Velmi lehce stravitelné krmivo NatureHolic Youngfeed pomalu klesá ke dnu a dává tak rybím larvám dostatek času na krmení. Kvalitní krmivo nezakaluje vodu a nerozpadá se.

Živiny jsou vyvážené a připravené tak, aby byly lehce stravitelné, takže ryby nevylučují mnoho živin výkaly. Tím se zabrání zakalení vody v důsledku přebytečných živin ve vodě v akváriu.

Speciální inovace NatureHolic
Komplex NH Immun+ speciálně vyvinut pro krmivo NatureHolic Chichfeed. je založen na rostlinných látkách a látkách s prebiotickým účinkem, které dokáží posílit imunitní systém okrasných ryb v akváriu. Zejména výtažky z česneku působí na posílení imunity a chrání i před parazity.

Vysoce účinná přísada NH Color + která se spoléhá na 5 různých zesilovačů barev: beta-karoten, lutein, zeaxanthin, lykopen a astaxanthin. Karotenoidy přispívají k dobrému vývoji barvy a mohou dokonce posílit imunitní systém a podporovat rozmnožování akvarijních ryb.

Komplex NH Energy+, tvořený speciálními aminokyselinami a jejich deriváty, přispívá s L-karnitinem nebo kyselinou gama-aminomáslovou k výraznému zlepšení kondice, jakož i lepšímu a zdravějšímu růstu akvarijních ryb. Tyto pozitivní účinky se již odedávna využívají v akvakultuře a nyní je najdeme iu okrasných ryb v akváriu.

Komplex NH Fulvin+ obsahuje huminovou látku fulvic acid nebo fulvic acid. Kromě transportu vitamínů, stopových prvků a minerálů dokážou fulvíny také vázat škodliviny a brzdit růst bakterií, což má pozitivní vliv na zdravé trávení a silný imunitní systém. Očekávaná délka života ryb se může zvýšit, protože mohou lépe absorbovat živiny.

Složení

moučka, pšenice, sójová moučka, kukuřice, pivovarské kvasnice, hmyzí protein, rýže, lososový olej, směs léčivých bylin, moučka z kalamářů, krill, žito, oves, kapusta, krevetová moučka, hrášek, bylinná oleje, prebio

Doplňky stravy na kg krmiva
Vitaminy: A (3a672a) 33000 IU, C (3a300) 240 mg, D3 (3a671) 2400 IU; s barvivy; Stopové prvky: Fe (3b103) 39 mg, Mn (3b502) 51 mg, Zn (3b603) 49 mg; s antioxidanty

Analytické složení
bílkoviny 47 %, obsah tuku 8,5 %, anorganické látky 8 %, hrubá vláknina 2,1 %. s barvivy; Stopové prvky: Fe (3b103) 39 mg, Mn (3b502) 51 mg, Zn (3b603) 49 mg; s antioxidanty

Dávkování

Krmte dvakrát až třikrát denně malé množství, které mladé ryby snědí během několika minut.

Balení

4g

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro ryby
Velikost balení: Vzorek 4g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: