SaltyShrimp Sulawesi Mineral 7,5 250g

Kód: 551
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: SaltyShrimp
500 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Sulawesi Mineral 7,5 je snadno rozpustná varianta rady Sulawesi minerálů s pH přibližně 7,5 a používá se při výměně vody pro zvýšení tvrdosti osmotické, destilované, dešťové či jiné měkké vody. Ideální pro krevietky z regionu Sulawesi např. Caridina Dennerle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SaltyShrimp Sulawesi Mineral 7,5

Sulawesi Mineral 7,5 je snadno rozpustná varianta rady Sulawesi minerálů s pH přibližně 7,5 a používá se při výměně vody pro zvýšení tvrdosti osmotické, dešťové či jiné měkké vody. Obsahuje všechny potřebné minerály a stopové prvky pro zdraví, vitalitu, vybarvení, úspěšný chov a odchov známých druhů krevet z regionu Sulawesi např. Caridina Dennerle. Podporuje regeneraci mikrobiálních biofiltrů a snižuje riziko výskytu nebezpečných choroboplodných zárodků. Zvyšuje uhličitanovou tvrdost a celkovou tvrdost ve vztahu KH / ° dH = 0,42 / 1,0.

Pokyny
Prášek rozmíchejte v menším množství vody mimo akvária. Rozpouští se velmi rychle a do pár vteřin je voda připravena k použití. Nerozpuštěné částečky také vylijte do akvária. Dózu nenechávejte otevřenou.

Dávkovanie
Tvrdost vody z osmózy, dešťové či demineralizované vody zvýšíte jednou odměrkou (cca 3,5 g) na 15 litrů vody o asi 6 ° dH a vodivost asi o 270 +/- 40 mikrosiemens. Odměrka je přiložena k balení.

Dostupné veľkosti balenia

110 g (stačí na cca 425 l akvarijní vody)

250 g (dostatečné pro přibližně 1.070 l vody)

900 g (dostatečné pro přibližně 4280 l vody)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: