Shrimps Forever Natural Broccoli Powder (Brokolicový prášek) 10g (Vzorek)

Kód: 577
Neohodnoceno
60 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Shrimps Forever Natural Brokolice Powder je krmivo bohaté na vlákninu a vitamíny. Brokolice podporuje celkové zdraví a růst krevet. Obsah: 40 gramů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shrimps Forever Natural Broccoli Powder 40g

Shrimps Forever Natural Brokolice Powder je doplňkové krmivo bohaté na vlákninu a vitamíny. Tento brokolicový prášek je vyroben z vysoce kvalitní organické brokolice. Brokolice se suší a mele při nízké teplotě, aby se v ní zachovaly všechny důležité látky.

Vysoký obsah vlákniny podporuje trávení a imunitní systém. Díky tomu krevety absorbují více živin, což prospívá jejich zdraví a růstu. Brokolice je navíc velmi bohatá na různé vitamíny, které podporují zdraví a růst krevet.

Vysoký obsah antioxidantů pomáhá při odstraňování "volných radikálů". Jde o agresivní látky, které mohou způsobit poškození buněk a tkání. Antioxidanty mohou zabránit tomuto poškození, což snižuje riziko vzniku nemocí a malformací.

Krmivo je v práškové formě, takže se dostane na všechna místa v akváriu a dostanou se k němu i mladé krevety. Shrimps Forever Natural Brokolice Powder je velmi zdravým doplňkem ke kompletnímu krmivu pro krevety.

Dávkování

Používejte jako doplňkové krmivo. Mimo akvária smíchejte s trochou vody a následně tuto vodu vylijte do akvária. Dávkujte v množství, které krevety dokážou zkonzumovat za dvě hodiny.

Velikost balení

10 gramů. Vzorek krmiva zasíláme v průhledných opakovaně uzavíratelných obalech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzorky krmiv pro krevetky
Velikost balení: Vzorek 10g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: