Shrimps Forever Shrimp Lolly Astaxanthin 10ks

Kód: 1584
Neohodnoceno
225 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Astaxanthin je nejsilnější zvýrazňovač barev a zvýší barevné pokrytí, povede k přísnějším liniím a mnohem jasnějším vzorům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Astaxanthin je nejsilnější zvýrazňovač barev a zvýší barevné pokrytí, povede k přísnějším liniím a mnohem jasnějším vzorům.

Astaxanthin je látka, která zvláště posiluje červené zabarvení krevet, a proto je velmi užitečná například pro křišťálově červenou, vínově červenou, červenou krevetku atd. Astaxanthin strukturně souvisí se známým β-karotenem, zeaxantinem a luteinem , ale má 10krát větší účinek než beta-karoten. Výsledkem je, že astaxanthin je nejsilnějším a přirozeným zesilovačem barev.

Astaxanthin poskytuje nejen intenzitu červených barev, ale také vede k více pigmentu pro všechny krevety, pro všechny barvy. Více pigmentu znamená pro krevety jasnější a intenzivnější barvu. Astaxanthin má navíc vitaminový účinek, a tím i pozitivní vliv na plodnost a imunitní systém krevet.

Složení

Astaxanthin, výživa rostlin

Dávkování

Použijte to jako další jídlo pro krevety. Přibližně 1 lízátko na 50 krevet. Lízátko můžete dát 1-2krát týdně. Může zůstat v akváriu, dokud lízátko neskonzumuje potravu.

Obsah: 10 kusů (15 gramů jídla)

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Celé balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: