Shrimps Forever Shrimp Lolly Walnut - Ořech 10ks

Kód: 546
Novinka
Neohodnoceno
225 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Shrimps Forever Shrimp Lolly Mix Pack obsahuje 4 druhy tyčinek pro krevety. V balení naleznete 4 zeleninové tyčinky, 2 minerálové, 2 špenátové a 2 ze včelího pylu. Ideální kombinace na vyzkoušení 4 druhů tyčinek od společnosti Shrimps Forever.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krevety navždy krevety lízátka ořech jsou vyrobeny ze 100% čistých ořechových listů, které jsou pro vaše krevety velmi zdravé. Tyto lízátka lze použít jako doplňkové krmivo a hodí se dobře do stravy všech krevet. Díky vysokému obsahu vláken v listech vlašských ořechů je stimulován střevní trakt a vstřebává se více živin.

Listy vlašských ořechů jsou také bohaté na taniny, které mají antibakteriální účinek, a tím přispívají k prevenci chorob a zvyšování stresu.

Krevety rádi shromažďují všechny na lízátku. Lízátko můžete snadno nalepit do akvária a poté se na něm shromáždí všichni krevety. Velmi vtipné vidět a dobrý způsob, jak zkontrolovat vaše krevety.

Přísady

100% ořechové listy, bílkoviny

Dávkování

Použijte toto krmivo jako doplňkové krmení krevet. Přibližně 1 lízátko na 50 krevet. Lízátko můžete dát 2–3krát týdně. Může zůstat v akváriu, dokud lízátko neskonzumuje potravu.

Obsah: 10 kusů (15 gramů jídla)

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Celé balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: