SL-Aqua Bing Tsau KH - Dodání vápníku 250ml

Kód: 4925
Neohodnoceno
Značka: SL-Aqua
450 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

SL-aqua Bing Tsau KH je doplňková makroživina, která se používá hlavně k řešení problémů způsobených nedostatkem vápníku. Také chrání před nebezpečnými poklesy pH.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SL-aqua Bing Tsau KH je doplňková makroživina, která se používá hlavně k řešení problémů způsobených nedostatkem vápníku. Nedostatek vápníku se u akvarijních rostlin projevuje tím, že listy zůstávají malé. Jelikož vápník je důležitým stavebním materiálem pro buněčné stěny, jeho nedostatek může bránit růstu akvarijních rostlin a/nebo zajistit, aby části akvarijních rostlin nedozrály. Například druhy Bacopa a Althernanthera profitují z doplňkového přidání vápníku.

SL-aqua Bing Tsau KH zvyšuje uhličitanovou tvrdost. To zajišťuje, že PH je lépe pufrováno a předchází se nebezpečným poklesům pH. To se může stát zejména v akváriích, kde je uhličitanová tvrdost nízká a kde se používá přidávání CO2 nebo jiných kyselin.
SL-aqua Bing Tsau KH je plně kompatibilní s jinými rostlinnými hnojivy a přísadami. 100% bezpečné použití v akváriích s krevetami. Nepoužívat v kombinaci s půdou snižující PH.

Dávkování
Před dávkováním změřte hodnotu KH
Přidejte 2 mililitry do 10 litrů vody, abyste zvýšili KH o 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: