SL-Aqua Shrimp feed Snowflakes 4g (Vzorek)

Kód: 536
Neohodnoceno
Značka: SL-Aqua
50 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.6.2023

Potrava pro krevetky - 100% přírodní vločky ze sójových lupínků. Vločky jsou často používány jako příznivý doplněk stravy. Podporují růst prospěšných plísní, které jsou pro krevetky spolehlivým zdrojem potravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SL-Aqua Shrimp feed snowflakes 

Potrava pro krevetky 100% - přírodní vločky ze sójových lupínků. Vločky jsou často používány jako příznivý doplněk stravy. Podporují růst prospěšných plísní, které jsou pro krevetky spolehlivým zdrojem potravy. Sójové vločky, které krevetky nesní vodu neznečišťují - právě naopak roste na nich prospěšná plíseň, na níž se krevetky mohou živit i několik týdnů. Proto je tato strava oblíbená během období, kdy nejste přítomni při akváriu a krevetky se o sebe musí postarat samy.

SL-Aqua Shrimp feed snowflakes obsahují mnoho rostlinných bílkovin a vlákniny, které podporují buněčné dělení a růst krevetek.

Stlačené sójové slupky rozpadají a pokrývají velkou část substrátu. Zbytky, které zůstávají nebo zmizí v substrátu, stimulují růst prospěšné houby - mycelia. Mycelium často konzumují krevetky a mikroorganismy, přičemž mikroorganismy jsou vhodnou výživou pro krevetky.

Protože toto krmivo zaručuje, že mladé i dospělé krevetyk mají vždy k dispozici dostatek potravy, výrazně se zlepšuje kultivace a míra přežití mladých krevet.

Obsah a dávkování: Jako doplněk ke komplexní stravě 1 až 2 krát týdně. Zbytky mohou ve vodě zůstat, protože ji neznečišťují.

Velikost balení

4 gramy. Vzorek krmiva zasíláme v průhledných opakovaně uzavíratelných obalech

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Vzorek 4g

SL-Aqua Shrimp feed snowflakes 30g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: