SL-Aqua Shrimp feed White - Komplexní 30g

Kód: 273
Neohodnoceno
Značka: SL-Aqua
300 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Kompletní potrava pro krevetky, obsahující rostlinné a živočišné ingredience. Obsahuje také vysoké množství vápníku a chitinu a tak podporuje bezproblémové svlékání a silný pancíř.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SL-Aqua Shrimp feed White je komplexní krmivo pro krevetky. Krmivo je složeno z mixu rostlinných a živočišných surovin. Tento mix vytváří správnou kombinaci komplexního krmiva pro krevetky, které je vhodné ke každodennímu použití. Obsahuje také vysoké množství vápníku a chitinu a tak podporuje bezproblémové svlékání a silný pancíř. Toto krmivo vytváří optimální podporu růstu, zbarvení a množení krevetek.

Vápník a další minerály, které jsou obsaženy v tomto krmivu zajišťují tvorbu pigmentu, který se projeví krásným zbarvením vašich krevetek. Pigment zvýrazňuje všechny barvy, ale díky přidanému vápníku v tomto krmivu největší změnu zaznamenáte při krevetky bílé barvy.

Obsah a dávkování: 30 gramů bílých tyčinek. SL-aqua White je vhodné pro každodenní použití a představuje kompletní krmivo pro krevety. Dávkujte tolik, kolik krevety snědí asi za 1 nebo 2 hodiny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Celé balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: