SL-Aqua Water Aquavital for Shrimps 250 ml

Kód: 255
Akce
1 hodnocení
Značka: SL-Aqua
400 Kč –6 %
aquavital
400 Kč –6 % 375 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024

SL-Aqua Water AQUAViTA for Shrimps je přípravek sestávající z vitamínů, aminokyselin a makroelementů pomáhající udržovat vaše krevetky zdravé, podporuje jejich množení a zvyšuje míru přežití mladých jedinců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SL-aqua AQUAViTA for shrimps je přípravek sestávající z vitamínů, aminokyselin a makroelementů pomáhajícím udržovat vaše krevetky zdravé, podporuje jejich množení a zvyšuje míru přežití mladých jedinců. Přípravek krevetky doplňuje důležité vitamíny a tak je činí odolnějšími vůči nebezpečným bakteriím a nemocem a podporuje také silnější stavbu krunýře.

SL-Aqua Water AQUAViTA for Shrimps je snadno absorbován krevetami přes kůži a žábry. To znamená, že je vhodný i pro použití s ​​raky a mořskými krevetami.

Jedním ze znaků, že vaším krevetky chybí důležité vitamíny je to, že sice vidíte přírůstek krevetek, ale malé krevetky vám začnou po čase mizet. To je projevem toho, že jim chybí vitamíny a minerály, a hynou při svlékání.

Dávkování

Pro nové akvárium (nebo čerstvě po přidání krevetek) doporučujeme přidat 20ml na 100L vody. Během normální údržby přidejte 10ml na 100L vody jednou týdně, nejlépe po výměně vody. Jedna odměrka = 5ml. Produkt nemění parametry vody jako gH, kH nebo pH. Nejedná se o přidání vápníku a magnézia, jako při obdobných produktech.

Složení

Vitamin A, B1, B2, B3, B6, D3, E, H, K3, Folic acid, nicotinic acid, pantothenic acid, immunoglobulin, chitosan

Před použitím promíchejte

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: