Shrimps Forever Natural Spinach Powder (Špenátový prášek) 10g (Vzorek)

Kód: 579
Neohodnoceno
60 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Shrimps Forever Natural Spinach Powder je bohatý na přírodní vitamíny, minerály a křemičitany. Špenát podporuje celkové zdraví krevet a proces vzliekania. Obsah: 40 gramů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shrimps Forever Natural Spinach Powder 40g

Shrimps Forever Natural Spinach Powder je bohatý na přírodní vitamíny, minerály a křemičitany. Toto doplňkové krmivo je vyrobeno z vysoce kvalitního organického špenátu .. Špenát se suší a mele při nízké teplotě, aby se v něm zachovaly všechny důležité látky.

Shrimps Forever Natural Spinach Powder je bohatý na přírodní křemičitany a minerály. To podporuje proces vzliekania a vytváření brnění. Kromě toho je krmivo bohaté na vlákninu a vitamíny. To podporuje trávení a imunitní systém, díky čemuž krevety absorbují více živin a to prospívá jejich zdraví a růstu.

Krmivo je v práškové formě, takže se dostane na všechna místa v akváriu a dostanou se k němu i mladé krevety. Shrimps Forever Natural Spinach Powder je velmi zdravým doplňkem ke kompletnímu krmivu pro krevety.

Dávkování

Používejte jako doplňkové krmivo. Mimo akvária smíchejte s trochou vody a následně tuto vodu vylijte do akvária. Dávkujte v množství, které krevety dokážou zkonzumovat za dvě hodiny.

Velikost balení

10 gramů. Vzorek krmiva zasíláme v průhledných opakovaně uzavíratelných obalech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzorky krmiv pro krevetky
Velikost balení: Vzorek 10g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: