Shrimps Forever Natural Spinach Powder 40 g (Špenátový prášek)

Kód: 162
Neohodnoceno
180 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Shrimps Forever Natural Spinach Powder je bohatý na přírodní vitamíny, minerály a křemičitany. Špenát podporuje celkové zdraví krevet a proces svlékání. Obsah: 40 gramů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shrimps Forever Natural Spinach Powder 40 g

Shrimps Forever Natural Spinach Powder je bohatý na přírodní vitamíny, minerály a křemičitany. Toto doplňkové krmivo je vyrobeno z vysoce kvalitního organického špenátu. Špenát se suší a mele při nízké teplotě, aby se v něm zachovaly všechny důležité látky.

Shrimps Forever Natural Spinach Powder je bohatý na přírodní křemičitany a minerály. To podporuje proces svlékání a vytváření krunýře. Kromě toho je krmivo bohaté na vlákninu a vitamíny. To podporuje trávení a imunitní systém, díky čemuž krevety absorbují více živin, a to prospívá jejich zdraví a růstu.

Krmivo je v práškové formě, takže se dostane na všechna místa v akváriu a dostanou se k němu i mladé krevety. Shrimps Forever Natural Spinach Powder je velmi zdravým doplňkem ke kompletnímu krmivu pro krevety.

Dávkování: Používejte jako doplňkové krmivo. Mimo akvárium smíchejte s trochou vody a následně tuto vodu vylijte do akvária. Dávkujte v množství, které krevety dokážou zkonzumovat za dvě hodiny.

Obsah: 40 g ve formě prášku

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Celé balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: