NatureHolic Chichfeed - Krmivo pro Cichlidy 4g (Vzorek)

Kód: 3915
Neohodnoceno
Značka: NatureHolic
50 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

NatureHolic Cichfeed je skvělé základní krmivo pro všechny masožravé okrasné ryby a zejména pro masožravé cichlidy v akváriu, které dokonale splňuje jejich nároky na složení krmiva. Toto krmivo je vhodné i pro větší cichlidy. Díky své jemné textuře jsou perličky z NatureHolic Cichfeed šetrné k ústům a ryby je mohou snadno sníst.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo NatureHolic Chichfeed má zrnitost 1,5 mm a je proto vhodné i pro větší ryby. NH Cichfeed je měkký granulát pro převážně masožravé ryby. Má stejnou konzistenci jako malé korýši a larvy hmyzu, které ryby přirozeně jedí, a měkké granule chrání rybí tlamu před mikroúrazy, které mohou vzniknout v důsledku tvrdých granulí potravy.

Jelikož malé korýši jsou v přírodě upřednostňovanými krmivem cichlid, v krmivu NatureHolic Cichfeed je vysoce kvalitní arktický krill. Kromě cenného omega3 rybího oleje, poskytuje lehce stravitelný krill esenciálně nenasycené mastné kyseliny (PUFA). Vitaminová směs ve vysokých dávkách pomáhá předcházet příznakům jejich nedostatku. Extrakt z česneku byl přidán jako speciální přísada – pro silný imunitní systém a krásné barvy.

Masožravci potřebují v potravě i určité množství rostlinné potravy – to odpovídá střevnímu obsahu jejich kořisti, která se živí většinou rostlinnou potravou. Uvedené je zohledněno i ve složení krmiva NatureHolic Chichfeed.

Komplex NH Immun+ speciálně vyvinut pro krmivo NatureHolic Chichfeed. je založen na rostlinných látkách a látkách s prebiotickým účinkem, které dokáží posílit imunitní systém okrasných ryb v akváriu. Zejména výtažky z česneku působí na posílení imunity a chrání i před parazity.

Vysoce účinná přísada NH Color + která se spoléhá na 5 různých zesilovačů barev: beta-karoten, lutein, zeaxanthin, lykopen a astaxanthin. Karotenoidy přispívají k dobrému vývoji barvy a mohou dokonce posílit imunitní systém a podporovat rozmnožování akvarijních ryb.

Komplex NH Energy+, tvořený speciálními aminokyselinami a jejich deriváty, přispívá s L-karnitinem nebo kyselinou gama-aminomáslovou k výraznému zlepšení kondice, jakož i lepšímu a zdravějšímu růstu akvarijních ryb. Tyto pozitivní účinky se již odedávna využívají v akvakultuře a nyní je najdeme iu okrasných ryb v akváriu.

Komplex NH Fulvin+ obsahuje huminovou látku fulvic acid nebo fulvic acid. Kromě transportu vitamínů, stopových prvků a minerálů dokážou fulvíny také vázat škodliviny a brzdit růst bakterií, což má pozitivní vliv na zdravé trávení a silný imunitní systém. Očekávaná délka života ryb se může zvýšit, protože mohou lépe absorbovat živiny.

Cichlidy v akváriu přijímají krmivo NatureHolic Cichfeed velmi šťastně. Živiny jsou vyvážené a připravené tak, aby byly lehce stravitelné, takže ryby nevylučují mnoho živin výkaly. Tím se zabrání zakalení vody v důsledku přebytečných živin ve vodě v akváriu.

Složení

rybí moučka, vedlejší rostlinné produkty, rostlinné bílkovinné extrakty, rybí bílkovinný hydrolyzát, rybí olej (zdroj Omega3), arktický kril, česnekový extrakt, rozmarýnový extrakt, beta-glukany

Doplňky stravy na kg krmiva

Vitamíny: Vitamin A 25 000 IU, Vitamin D 2 200 IU, Vitamin E 400 mg, Vitamin C 1 000 mg/kg

Analytické složení
hrubý protein 44,8%, hrubý tuk 14,2%, hrubý popel 7%, hrubá vláknina 1% Doplňkové látky na kg: Vitamíny: vitamín A 25 000 IU, vitamín D 2 200 IU, vitamín E 400 mg, vitamín C 1 000 mg/kg

Dávkování

Krmte několikrát denně takovým množstvím, které vaše cichlidy zvládnou během několika minut. Krmivo je vysoce koncentrované, takže krmivo klesá o něco rychleji než jiné druhy krmiva pro ryby a pro cichlidy. Je proto lepší krmit o něco méně a místo toho je krmit několikrát denně.

Balení

4g

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro ryby
Velikost balení: Vzorek 4g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: