Neocaridina Davidi var. Mix ze selekce chovů

Kód: 3113
Akce
24 hodnocení
30 Kč –16 %
Neocaridina Natur 2
30 Kč –16 % 25 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Temperament: Klidný
Chov: lehk
Úroveň péče: lehká

parametry vody
Optimální rozsah pH: 7 - 7,5 (6 - 8)
Optimální teplota: 23 - 24,5 C (18 - 28)
Optimální GH: 6 - 8 mg / L (4 - 14)
Optimální KH: 2 - 4 mg / L (1 - 8)
Optimální TDS: 150 - 250 ppm (80 - 400)
Životnost: 1 - 2 roky 

Velikost při prodeji: 1 - 1,50 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto krevetky doporučujeme každému, kdo právě začíná s chovem krevetek kvůli lehkosti s parametry vody a vysoké míře rozmnožování.

Péče
Krevety jsou nenáročné, pokud jde o požadavky na péči. Měly by se uchovávat v dobře zavedeném akváriu bez dravců. Nejdůležitějším faktorem pro parametry vody je stabilita. A pokud žádný z parametrů vody není v extrémech, krevetky by měly být šťastné a zdravé. Jsou to dobří požírač řas, a pokud není dostatek řas, můžete na doplnění stravy použít potraviny určené pro akvarijní ryby a bezobratlí. Dalším vynikajícím doplňkem je blanšírovaná (uvařená až měkká) zelenina.

Chov krevetek
Pokud jsou samci a samice přítomné v akváriu, o které se dobře staráte, určitě se budou dále rozmnožovat. Samice jsou větší a pestřejší, samci jsou menší a vykazují jasné zbarvení s červenými skvrnami.

Chování
Krevetky jsou velmi mírumilovné. Většinu dne tráví obíráním rostlin, štěrku a jinými ozdobami nádrže pro řasy a jiné druhy potravy. Krevetky Bloody Mary se velmi dobře snášejí s jakýmkoli jiným typem trpasličích krevet, které nejsou agresivní.

Zvláštní poznámky
Stejně jako u všech vodních bezobratlých je důležité zajistit, aby se do akvária nedostala měď. Měď je prudce toxická pro všechny trpasličí krevetky. Mnoho léků obsahuje zvýšenou hladinu mědi, proto se nedoporučuje medika akvárium obsahující trpasličí krevetky.

 

Nevyplňujte toto pole:
PH Avatar autora Neocaridina Davidi var. Mix ze selekce chovů 10.8.2022 10:08
Krevetky dorazily přes Zásilkovnu opravdu druhý den po odeslání. Byly perfektně zabalené, ve 100% kondici. Ihned po vypuštění se aklimatizovaly a mají se čile k světu. Mile mě překvapila barevná variabilita, včetně pár modrých kousků :)
Odpovědět
KA Avatar autora Neocaridina davidi 6.5.2022 11:12
Krevetky jsou naprosto úžasné,všechny stále naživu a mají se k světu
Odpovědět